Festival Pass a ceny

Víte, že čím dříve si koupíte vstupenku, tím levnější bude? Je to tak. S počtem prodaných vstupenek jejich cena stoupá. Tak neváhejte a projděte si náš program. :)


CO JE TO FESTIVAL PASS?

Festival Pass vám umožní vidět větší množství představení za lepší cenu! Kombinaci vstupenek si zvolíte vy sami, včetně výběru sedadel a počtu vstupenek. Při zakoupení 3 a více vstupenek na různá představení festivalu pak získáte automaticky slevu 30 %. 


JAK FESTIVAL PASS FUNGUJE?

Nákup provedete přímo z webu v sekci PROGRAM nebo VSTUPENKY.  U každého představení najdete tlačítko UŠETŘIT S FESTIVAL PASS. Po jeho rozkliknutí se dostanete přímo do sálu daného představení (pro větší pohodlí doporučujeme každé představení/sál otevřít na nové záložce prohlížeče). Následně pokračujte ve výběru míst prvního představení. Po výběru sedadla (sedadel) přejděte na druhou záložku s druhým představením. Takto pokračujte dále, dokud nebudete mít svůj Festival Pass poskládaný. Sleva se automaticky započte po dosažení minimálního počtu představení. Následně přes tlačítko "Pokračovat" přejdete k zaplacení nebo rezervaci. 


CENA FESTIVAL PASSU

Cena se vypočítává z aktuálních cen vstupenek, které si v danou chvíli vyberete. Při dosažení minimálního počtu vstupenek pro sestavení passu (3 různých akcí po minimálně jedné vstupence na každou z nich) vám bude započítáná 30% sleva na celkovou částku. Sleva se nesčítá s ostatními slevami, jako jsou sleva důchodce, student/dítě, ZTP a další. 


S nákupem Festival Passu vám také rádi pomůžeme v Zákaznickém centru NdB na ulici Dvořákova 11 nebo na emailu obchodni@ndbrno.cz či telefonu +420 542 158 120.